۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

اپلیکشن فی دانشگاه

 

پی آسان مفتخر است هزینه اپلیکشن فی دانشگاه‌های مختلف در سراسر جهان را برای دانشجویان عزیز با کمترین کارمزد پرداخت کند. این هزینه بسته به دانشگاه و کشور مورد نظر رقمی بین ۱۵ تا ۱۲۰ دلار آمریکا می باشد.

اپلیکیشن فی Application Fee دانشگاه

همان طور که مطلع هستید، برای درخواست تحصیل در دانشگاه های مختلف می بایستی اپلیکیشنی (درخواستی) به صورت کتبی یا آنلاین به دانشگاه مورذ نظرتان ارسال کنید. اکثر دانشگاه ها برای بررسی این درخواست ها، هزینه ای دریافت می کنند که به عنوان هزینه اپلیکیشن فی Application Fee شناخته می شود.

پی آسان مفتخر است هزینه اپلیکشن فی دانشگاه های مختلف را برای دانشجویان عزیز با کمترین کارمزد پرداخت کند.

 

هزینه اپلیکشن فی

این هزینه بسته به دانشگاه و کشور مورد نظر رقمی بین ۱۵ تا ۱۲۰ دلار آمریکا می باشد. لازم به ذکر است که معمولا این هزینه برای دانشگاه های آمریکا و کانادا غیر قابل بازگشت است.

خواهشمند است برای تسریع در روند پرداخت، اپلیکشن خود را تا مرحله پرداخت ادامه دهید و سپس در سامانه پی آسان درخواست خود را ثبت فرمایید.

 

برای پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه مراحل زیر را طی فرمایید:

 

۱- بر روی کلید زیر (همین الان سفارش دهید) کلیک کنید. و یا وارد جساب کاربری حود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه خرید با ویزا/مستر کارت را  انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و تیک “با شرایط موافقم” را  انتخاب فرمایید،‌ و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور حرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وفت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.