۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

ارزیابی مدارک WES

 

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دوره عالیه در کانادا و آمریکا را دارند و نیز هم وطنانی که قصد مهاجرت و انجام کار در کشور کانادا دارند، می بایستی مدارکشان را ارزیابی و معادل سازی کنند.

ارزیابی مدارک WES

موسسه World Education Services (به اختصار WES) از معتبرترین و مشهورترین مراکز ارزیابی مدارک تحصیلی در آمریکای شمالی است. بعضی از دانشگاه های آمریکا و کانادا از دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دوره عالیه دارند، درخواست ارزیابی مدرک توسط این موسسه را می کنند. همچنین هم وطنانی که قصد مهاجرت و انجام کار در کشور کانادا را دارند می بایستی مدارکشان را ارزیابی و معادل سازی کنند.

لازم به ذکر است که پکیج های ارزیابی مدارک بسته به کشور کانادا یا آمریکا و نیز ادامه تحصیل یا مهاجرت و کار متفاوت است. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در آمریکا یا کانادا را دارند می بایستی  پکیج Course by Course with GPA & course-levels را انتخاب کنند که در این پکیج نمره های تک تک واحدهای درسی کارنامه دانشجویان، بر مبنای نمره از صفر تا 4 (که سیستم درجه بندی GPA آمریکایی یا کانادایی می باشد)، محاسبه و معدل گیری می شود. از طرفی متقاضیانی که قصد مهاجرت و انجام کار را دارند می بایستی پکیج Document-by-Document Evaluation را انتخاب نمایند.

برای اطلاع از مدارک لازم برای ارزیابی مدارک با توجه به کشور محل تحصیل می توانید به این صفحه در سایت WES مراجعه فرمایید.

به این نکته توجه فرمایید که برای ارزیابی مدارک توسط WES نبایستی اصل مدرک برای این موسسه فرستاده شود. موسسه WES مدارک دریافتی را به هیچ عنوان باز نمی گرداند.

 

هزینه های ارزیابی مدارک WES

هزینه خدمات مربوط به آمریکا  و  هزینه خدمات مربوط به کانادا را می توانید در صفحه های مربوط در وب سایت موسسه WES (وس) ملاحظه فرمایید. این هزینه های را می توانید به صورت آنلاین و به کمک مستر کارت و یا ویزا کارت پرداخت نمایید. این خدمات با افتخار توسط آسان پرداخت برای مشتریان عزیز انجام می شود. سپس  یک کد 7 رقمی با نام Reference Number از سایت WES توسط آسان پرداخت برای شما ارسال می شود که می توانید آن را برای انجام مراحل بعدی مورد استفاده قرار دهید.

 

برای پرداخت هزینه WES مراحل زیر را طی فرمایید:

 

۱- بر روی کلید زیر (همین الان سفارش دهید) کلیک کنید. و یا وارد جساب کاربری خود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه خرید با ویزا/مستر کارت را  انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و تیک “با شرایط موافقم” را  انتخاب فرمایید،‌ و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور حرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وفت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.