خانه » خرید فروش بیت کوین BitCoin

خرید و فروش بیت‌کوین bitcoin

خرید و فروش بیت‌کوین سریع و به صرفه از دیگر خدماتی از که پی‌آسان به هموطنان عزیز پیشنهاد می‌دهد.

بیت‌کوین bitcoin

بیت کوین یک شبکه و ارز پرداخت جدید است. تراکنش های این شبکه به صورت همتا به همتا و بدون نیاز به واسطه ها انجام می شوند. این بدان معناست که برای انجام تراکنش ها نیاز به نهاد های متمرکز مانند بانک یا موسسات دیگر نیازی نیست. bitcoin یک شبکه توافقی است که یک سیستم پرداخت جدید و یک نوع پول کاملاً یجیتال را بوجود آورده است. این اولین شبکه پرداخت نقطه به نقطه تمرکز زدایی شده است که توسط کاربرانش بدون هیچگونه اختیار مرکزی و یا واسطه ای، نیرومند شده است. از نقطه نظر یک کاربر، بیت کوین بسیار شبیه پول نقد اینترنتی است. bitcoin همچنین می تواند به عنوان مهمترین سیستم دفترداری با سه ورودی موجود بشمار آید.

استفاده از بیت کوین

به عنوان یک کاربر جدید، می توانید بدون دانستن جزئیات فنی شروع به کار با بیت کوین کنید. همین که یک کیف پول بیت کوینی روی کامپیوتر یا گوشی تلفن همراه خود نصب کردید، اولین آدرس بیت کوینی شما تولید شده و می توانید در صورت نیاز، آدرسهای بیشتری هم بسازید. می توانید آدرسهای خود را برای دوستانتان ارسال کنید تا آنها بتوانند به شما پرداخت کنند و یا برعکس. در حقیقت، بسیار شبیه به طرز کار ایمیل است جز آنکه آدرسهای بیت کوینی فقط باید یکبار استفاده شوند.

خرید بیت کوین از پی‌آسان

پی آسان مفتخر است با داشتن تجربه کافی در امر خرید و فروش ارزهای دیجیتال و به کمک پرسنل متخصص در برای حرید فروش ارزهای دیجیتال تجربه منحصر بفردی برای خرید bitcoin برای مشتریان عزیز به ارمغان بیاورد. برای سفارش خرید بیت کوین وارد پنل کاربری خود بشوید و سفارش دهید. نیم پی آسان در کمترین زمان و با بهترین نرخ مقدار بیت کوین مورد نیازتان را به کیف پول الکترونیکی شما انتقال می‌دهد.

فروش بیت‌کوین به پی‌آسان

اگر درآمد ارزی با بیت کوین دارید و یا تمایل به فروش بیت‌کوین دارید، پی أسان در کمترین زمان و با بهترین نرخ bicoin شما را به ریال تبدیل می‌کند. برای اطلاع از نرخ خرید و نیز مراحل فروش بیت کوین به payasan برای ما تیکت بگدارید یا با ما تماس بگیرید.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

درآمد ارزی

اگر درآمد ارزی در خارج از کشور دارید و یا دلار در خارج از کشور دارید که می خواهید آنرا به داخل انتقال دهید،‌ پی آسان با افتخار این خدمت را برای شما انجام می دهد.

نقد کردن درآمد ارزی

اگر در آمد ارزی در خارج از کشور دارید و یا دلار در خارج از کشور دارید که می خواهید آنرا به داخل انتقال دهید،‌ پی آسان با افتخار این خدمت را برای شما انجام می دهد. ارز شما می تواند به صورت دلار پی پل، وب مانی، اسکریل و … و نیز از طریق ارسال چک، ایمیل ترنسفر، حواله های وایر ترنسفر (حواله بانکی)، حواله وسترن یونیون برای ما ارسال شود.

روش های نقد کردن درآمد ارزی

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی آسان

آخرین خدمات پی آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره