۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

ویزای استرالیا

 

ویزای استرالیا متناسب با پرونده متقاضیان انواع مختلفی دارد که به طبع آن هزینه های متفاوتی دارد. برای گسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت دولتی اخذ ویزا مراجعه کنید.

ویزای استرالیا

ویزای استرالیا متناسب با پرونده متقاضیان انواع مختلفی دارد که به طبع آن هزینه های متفاوتی دارد. برای گسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت دولتی اخذ ویزا مراجعه کنید یا در موارد خاص برای کسب راهنمایی با پشتیبانی پی آسان تماس حاصل فرمایید.

هزینه های صدور ویزا استرالیا

متاسفاته هزینه صدور ویزای استرالیا به طور مرتب تغییر می کند. در حال حاضر برای و برای ویزای تحصیلی ۵۵۰ دلار استرالیا و صدور ویزای توریستی  ۱۳۵ دلار استرالیا است.

محاسبه هزینه ویزا توسط سفارت استرالیا  بر اساس تاریخی است که روند لاج کردن به جریان بیفتد. بنابراین  اگر در مدت زمان بین  لاج کردن (lodge – ارسال درخواست) تا شروع این پروسه هزینه ویزا تغییر کند، هزینه ویزا بر اساس قیمت شروع بررسی پرونده است.

 

برای پرداخت هزینه ویزای استرالیا مراحل زیر را طی فرمایید:


۱-
پرداخت مبلغ ريالي (واريز آنلاين از طريق درگاه بانك، يا كارت

به كارت و یا پرداخت در محل)

۲-ثبت سفارش از طريق فرم “ثبت سفارش و ارسال مشخصات پرداخت”

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.