۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

وقت سفارت آمریکا MRV

 

هم وطنان عزیزی که قصد گرفتن ویزا غیر از ویزا مهاجرت دارند  می بایستی هزینه ای برای گرفتن وقت سفارت بپردازند، این هزینه با عنوان MRV شناخته می شود.

وقت سفارت آمریکا MRV

هم وطنان عزیزی که قصد گرفتن ویزا غیر از ویزا مهاجرت دارند  می بایستی هزینه ای برای گرفتن وقت سفارت بپردازند، این هزینه با عنوان MRV شناخته می شود. برای اینکار متتقاضیان درخواست ویزاهایی مانند توریستی و دانشجویی F1/F2 ،J1/J2 ،B1/B2 و … می بایستی فرمDS-160 را پر کنند و هزینه MRV Fee پرداخت کنند.

 

هزینه MRV

برا ی ویزاهای متداول هزینه MRV برای هر یک از اعضای پرونده ۱۶۰ دلار آمریکا است. البته ممکن است متناسب با نوع ویزا و ملیت متقاضی مبلغی به این هزینه اضافه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های هز نوع ویزا به این لینک مراجعه کنید.

 

انتخاب محل سفارت آمریکا

همان طر مه مطلع هستنذ،‌ به دلیل تعطیل بودن سفرات آمریکا در ایران،‌ هم وطنان عزیزی که برای مصاحبه ویزا دعوت می شوند،‌می بایستی به سفارت آمریکا در سایز گشورها بروند. معمولا توصیه می شود که برای مصاحبه کشورهای همسایه را انتخاب کنید. به این علت که افسرهای ویزا در کشورهای نزدیک به ایران،‌با قوانین و مقرارات مربط به ایران آشناتر هستند. اطلاعات مورد نیاز برای سفارت آمریکا در کشورهای همجوار در جدول زیر خلاصه شده است.

کشور

شهر

زبان مورد نیاز برای مصاحبه

روش تعیین وقت

لینک سایت سفارت

ترکیه

آنکارا انگلیسی و فارسی آنلاین

ورود به سایت

امارات

دوبی انگلیسی و فارسی آنلاین

ورود به سایت

ارمنستان

ایروان انگلیسی و فارسی آنلاین

ورود به سایت

آذربایجان

باکو انگلیسی آنلاین

ورود به سایت

تاجیکستان

دوشنبه انگلیسی

ارسال ایمیل

ترکمنستان

عشق آباد انگلیسی

ارسال ایمیل

ازبکستان

تاشکند انگلیسی

ارسال ایمیل

افغانستان کابل انگلیسی

ارسال ایمیل

 

برای پرداخت هزینه MRV مراحل زیر را طی فرمایید:


۱-
پرداخت مبلغ ريالي (واريز آنلاين از طريق درگاه بانك، يا كارت

به كارت و یا پرداخت در محل)

۲-ثبت سفارش از طريق فرم “ثبت سفارش و ارسال مشخصات پرداخت”

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.