۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

اپلیکیشن فی سفارت کانادا  MyCIC

 

از سال ۲۰۱۲ سفارت کانادا این امکان را برای متقاضیان فراهم نمود که پرونده ویزای اقامت موقت Temporary Resident Visa به صورت آنلاین باز کنند. ویزای اقامت موقت  شامل ویزای داتشجویی، ویزای کار، و یزای توریستی و .. می باشد.

اپلیکیشن فی سفارت کانادا  MyCIC

از سال ۲۰۱۲ سفارت کانادا این امکان را برای متقاضیان فراهم نمود که پرونده ویزای اقامت موقت Temporary Resident Visa به صورت آنلاین باز کنند. ویزای اقامت موقت  شامل ویزای داتشجویی، ویزای کار، و یزای توریستی و .. می باشد. برای درخواست این نوع از ویزا، متقاضیان می بایستی از طریق سایت سفارت کانادا اقدام به باز کردن پرونده کنند. لازم به ذکر است متقاضیان پس از ساختن اکانت تنها ۶۰ روز فرصت دارند، فرم های مربوط را تکمیل و  مدارک  مورد نیاز را در سایت ارسال (Submit) کنند.

 

هزینه اپلیکیشن سفارت کانادا

هزینه های قابل پرداخت برای هر نوع ویزا متفاوت است به عنوان مثال، هزینه برای ویزای تحصیلی کانادا ۱۵۰ دلار کانادا + ۸۵ دلار هزینه بیومتریک (اثرانگشت و عکس) و هزینه ویزای کار ۱۵۵ دلار کانادا + ۸۵ دلار هزینه بیومتریک می باشد.

 

برای پرداخت هزینه اپلیکشین فی سفارت کانادا مراحل زیر را طی فرمایید:

۱- بر روی کلید زیر (همین الان سفارش دهید) کلیک کنید. و یا وارد جساب کاربری حود در پی‌آسان شوید و در پنل کاربری گزینه خرید با ویزا/مستر کارت را انتحاب کنید.

۲- فرم مورد نظر را پر کنید و تیک “با شرایط موافقم” را انتخاب فرمایید،‌ و سپس سفارشتان را ثبت کنید.

۳- پیش فاکتوری که برایتان صادر می شود را می توانید به صورت آنلاین، یا ارسال فیش بانکی پرداخت کنید.

فاکتور خرید برایتان ارسال می‌شود و همکاران ما در اسرع وفت سفارش شما را انجام می‌دهند و مدارک مورد نیاز را برای شما ارسال می کنند.

خواهشمند است هنگام ثبت نام حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید. فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.