۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

سویس فی SEVIS FEE

سیستم اطلاعات دانشجو و بازدیدکننده تبادلی که به اختصار SEVIS خوانده می شود، بانک اطلاعاتی از اطلاعات دانشجویان بین المللی است که موفق به اخذ فرم I-20 از دانشگاه های آمریکا شده اند.

سویس فی SEVIS FEE

سیستم اطلاعات دانشجو و بازدیدکننده تبادلی (Student and Exchange Visitor Information System) که به اختصار SEVIS خوانده می شود، بانک اطلاعاتی از اطلاعات دانشجویان بین المللی است که موفق به اخذ فرم I-20 از دانشگاه های آمریکا شده اند. به کمک SEVIS اطلاعت دانشجویان برای تمامی کنسولگری های آمریکا قابل دسترسی است.

کلیه دانشجویان غیرآمریکایی دارای ویزای F ،M و J می بایست قبل از ورود به خاک آمریکا  هزینه SEVIS Fee  پرداخت کنند. برای پرداخت هزینه سویس فی و نیز کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت FMJFee.com مراجعه فرمایید.

 

هزینه سویس فی

هزیته Sevis Fee برای متناسب با نوع ویزا به شرح زیر است:

  • ویزای J1 (فرصت مطالعاتی): ۱۸۰ دلار آمریکا
  • ویزای F1 (پذیرش تحصیلی): ۲۰۰ دلار آمریکا

لازم به ذکر است که مبلغ پرداختی برای sevis fee غیرقابل برگشت می باشد و متقاضیان می بایستی در روز مصاحبه، رسید پرداخت و همچنین فرم I-20 یا DS-2019 (بسته به نوع ویزا) به همراه داشته باشند.

برای پرداخت هزینه سویس فی و نیز کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت FMJFee.com مراجعه فرمایید.

 

برای پرداخت هزینه سویس فی مراحل زیر را طی فرمایید:


۱-
پرداخت مبلغ ريالي (واريز آنلاين از طريق درگاه بانك، يا كارت

به كارت و یا پرداخت در محل)

۲-ثبت سفارش از طريق فرم “ثبت سفارش و ارسال مشخصات پرداخت”

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.