۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

ویزای سفارت انگلیس

 

هم وطنان عزیزی که قصد سفر به انگلسنتان را دارند می بایستی برای گرفتن وقت مصاحبه به سیستم آنلاین visa4uk مراجعه نموده و نسبت به اخذ زمان مصاحبه و نیز مکان صدور ویزا (VAC) اقدام نمایند.

سفارت انگلیس Visa4UK

هم وطنان عزیزی که قصد سفر به انگلسنتان را دارند می بایستی برای گرفتن وقت مصاحبه به سیستم آنلاین visa4uk مراجعه نموده و نسبت به اخذ زمان مصاحبه و نیز مکان صدور ویزا (VAC) اقدام نمایند. همچنین در این سایت می توانید به صورت آنلاین هزینه پرونده خود پرداخت کنید.

 

هزینه ویزا سفارت انگلیس

هزینه های مربوط به ویزا شامل اپلیکشن فی و  هزینه IHS می شود. هزینه اپلیکیشن وویزا متناسب با نوع ویزا متغییر است که برای محاسبه آن می توانید به این صفحه مراجعه فرمایید و یا با پشتیبانی پی آسان تماس بگیرید.

هزینه IHS برای اقامت بیشتر از ۶ ماه باید پرداخت شود و مربوط به خدمات سلامت و بهداشتی متقاضیان است. مبالغ مختلف IHS متناسب با نوع ویزا را می توانید در اینجا ملاحظه فرمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی پی آسان تماس بگیرید.

 

برای پرداخت هزینه ویزای سفارت انگلیس مراحل زیر را طی فرمایید:


۱-
پرداخت مبلغ ريالي (واريز آنلاين از طريق درگاه بانك، يا كارت

به كارت و یا پرداخت در محل)

۲-ثبت سفارش از طريق فرم “ثبت سفارش و ارسال مشخصات پرداخت”

خواهشمند است در پر کردن فرم ثبت سفارش، حتما شماره تماس و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.  فاکتور سفارش شما بلافاصله پس از ثبت سفارش به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورت بروز مشکل در پرداخت از طریق شماره تماس با شما ارتباط بر قرار خواهد شد.