[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”right” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

ربات اینستاگرام Instagress

در حال حاضرمحبوبیت اینستاگرام به اوج رسیده است. این شبکه هم اکنون دارای بیش از 600 میلیون کاربر فعال در هر ماه است که  آن را بزرگتر از توییتر است. اینستاگرام یک پلتفرم جدی برای بازاریابی کسب و کار و یا معرفی خود  به میلیون‌ها نفر از کاربران فعال است.

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چگونه دیگران حساب کاربریشان را مدیریت می کنند که به این سرعت رشد می‌کنند؟ موفقیت در این شبکه تا حد زیادی به مقدار فعالیت در آن بستگی دارد. سر زدن به صفحه دیگران ولایک یا اظهار نظر در باره عکس‌های آنها. این کارها باعث می‌شود که حساب کاربری شما مورد توجه قرار بگیرد و کاربران به صفحه شما بازگردند و بیوگرافی و عکس‌های  را بازدید کنند. با این حال، جذب دهها، هزار نفر از فالورها، اگر نه میلیون، می تواند یک ماموریت غیرممکن با این روش باشد. چه مدت طول می کشد؟ ماه‌ها؟ سال‌ها؟

شما می توانید افراد دیگری  را برای مدیریت حساب خود  استخدام کنید (و اجازه دهید آنها را به جای شما وقتشان را هدر دهند) اما بسیار ساده تر نبود اگر یک ابزار یا نرم افزار می توانست این کار به صورت خودکار برای ما انجام دهد؟

اینستاگرس Instagress  دقیقا همان ابزار یا نرم افزار است. این ابزار به شما کمک می کند که حساب کاربریتان را در حالت خودکار قرار دهید و لایک کردن و کامنت گذاشتن و سایر فعالیت‌ها در طول روز به طور اتوماتیک انجام شود و سیلی از فالورها را به پیج شما هدایت کند. این یک ابزار قدرتمند و مورد تایید پی‌آسان است، اما استفاده نادرست از آن می توانید شما را شبیه اسپمرها نشان دهد و فالوورهای واقعی خود را از دست دهید. و یا بدتر ار آن حساب شما بلاک شود. خدمات اینستاگرس تا سه روز مفید رایگان است و بعد از آن ماهیانه ۱۰ دلار است. پی آسان با افتخار برای پرداخت هزینه اشتراک ماهانه به شما کمک می کند. برای سفارش می توانید در بخش پرداخت با کارت اعتباری سفارش بگذارید. در ادامه توضیح داده می شود که چطور از Instagress با خیال راحت و به طور موثر استفاده کنید.

 

شروع به کار

در مرحله اول، شما نیاز به اتصال Instagress به حساب کابری خود دارید. برای این کار شما به سادگی در سایت اینستاگرس با نام کاربری و رمز عبور خود وارد اینستاگرام ی شوید.

برخی از شما ممکن است که مشکوک شوید که اطلاعات حساب خود را در احتیاریک سرویس ثالث بدهید، اما  مطمئن باشید، Instagress فقط نیاز را اطلاعات مورد نیاز برای اتصال به API  اینستاگرام نیاز دارد و هیچ راهی برای Instagress برای ذخیره رمز عبورشما وجود ندارد.

ورود به حساب Instagress

ورود به حساب Instagress

بعد از وارد شدن به حساب اینستاگرام،‌ ایمیلی از برای تایید این درخواست به شما ارسال می‌‌شود. بعد از اینکه این ایمیل را تایید کردید، وارد داشبورد Instagress می شوید.

این یک حساب آزمایشی است شما می توانید به مدت ۳ روز Instagress به صورت رایگان امتحان کنید. یکی از نکته جالب توجه در مورد نسخه ی  رایگان اینستاگرس این است که زمان شروع به شمارش  تنها از زمانی که شما  بر روی دکمه شروع کلیک کنیدِ،‌ محاسبه می‌شود. همچنین شما می توانید برنامه را متوقف کنید تا زمان شما ذخیره شود.

 

تنظیمات اصلی

برای شروع، می‌توانید گزینه های لایک و کامنت را در زیر مجموعه “Select what you want to do” انتخاب کنید.

پس از آن شما می‌توانید به  “تنظیمات اصلی” (Main Setting) مراجعه فرمایید. اینجا جایی است که همه تنظیمات اصلی در Instagress اعمال می‌شود.

تنطیمات کلی Instagress

تنطیمات کلی Instagress

ذیل گزینه سرعت فعالیت (Activity Speed)،سرعت را در حالت کم (Slow) قرار دهید. برای مرحله شروع عاقلانه تر است که لایک کردن و کامنت گذاشتن با سرعت آهسته انجام شود. (در حدود 2 هفته کافی است). این کار برای این است که اطمینان حاصل شود که اینستاگرام مشکوک به فعالیت غیرعادی یا فعالیت سریع ناگهانی نشود و اکانت شما اسپم گزارش نشود.

سرعت انجام فعالیت در Instagress

سرعت انجام فعالیت در Instagress

در قسمت Media source شما گزینه‌های کاملی در اختیار دارید. انتخاب “برچسب ها” (برچسب ها) بدان معنی است که شما فعالیت‌های خود را معطوف به کاربرانی می‌کنید  که عکس‌‌‌های خود را با هشتگ مشخص ارسال کرده‌اند (این هشتگ‌‌ها را در آینده می‌توانید مشخص کنید).  انتخاب هشتگ می تواند به شما کمک کند کاربرانی بیشتر مرتبط با صنعت شما، یا یک دسته بندی خاص یا مورد علاقه شما را هدف قرار دهید.

با انتخاب “محل سکونت” (Location) می‌توانید کاربرانی که تصاویری با برچسب جغرافیایی یک مکان مشخص ارسال کرده‌اند، هدف قرار دهید. این امر می تواند به کسب و کارهای مانند رستوران‌ها که مشتریانشان  با یک مکان فیزیکی خاص مرتبط هستند کمک کند که راحتر به آنها دسترسی پیدا کنند.

انتخاب “دنبال‌کننده‌های نام های کاربری”  (Followers of  Usernames) بدان معنی است که شما فعالیت های خود را معطوف به دنبال کنندگان صفحه دیگری می‌کنید.  برای مثال حساب شبیه به یکی از صفحه‌های که می خواهید شبیه به آن شود و یا صفحه یکی از رقبای خود.

“دنبال شونده‌های نام‌های کاربری” (Followings of usernames) اجازه می دهد تا تمام صفحه‌هایی که حساب کاربری دنبال (Follow) می‌کند را هدف قرار دهید.  این گزینه می تواند برای زمانی که شما چند حساب کاربری دارید مفید باشد. همچنین اگر می‌خواهید کاربرانی مانند یک صفحه دیگر را دنبال کنید، می‌توانید از این گزینه بهره ببرید.

در نهایت، با انتخاب “My Feed “، شما با کاربرانی که در حال حاضرفالو می‌کنید، ارتباط برقرار خواهید کرد. اگر قصد شما این است فالوورهای جدید کسب کنید این گزینه خیلی مفید نیست، اما  ممکن است در یک وضعیت منحصر قرار بگیرد که در آن  این ویژگی می تواند مفید باشد.

با انتخاب گزینه  “عمر پست”   (Media age) در حالت جدیدترین (Newest) ، مزیتی که دارید این است که  ، اولین عکس یا ویدیویی را لایک می کنند یا کامنت می گذارند، بیشتر در چشم هستند. همچنین با تعامل با پست‌ها چدید تضمین می‌شود که رفتار حساب کاربری شما مانند رفتار طبیعی یک انسان است.

“حداقل. لایک ” (Min. Likes) و” حداکثر. لایک ” (Max. Likes) در واقع به Instagress می‌گوید که با با پست هایی تعامل کند  که دارای حداقل و / یا حداکثر تعداد لایک است. این کار بسیار مفید است برای اطمینان از اینکه  شما همیشه اولین نفری نباشید که با یک پست تعامل می کنید و یا پستی را لایک نکنید که در حال حاضر هزاران لایک دارد، که این یعنی شما در میان انبوه کاربران نادیده گرفته می شوید.

 

فیلترهای پیشرفته

این فیلترها به تازگی در Instagress معرفی شده است و آنها اجازه می دهند که کاربران مناسب تر و مرتبط تری  را هدف قرار داد. این تنظیمات بسته به نیاز شما متفاوت خواهد بود، هیچ قانون برای استفاده از این تنظیمات وجود ندارد. مسئله اصلی شما ممکن است با آن روبرو شوید این است که وقتی که بازار هدف خود را  بیش از حد محدود می ‌کنید  Instagress با کمبود کابر مواجهح می‌شود و فعالیت‌های آن متوقف می‌شود. و شما باید بارها و بارها دوباره به Instagress بازگردید و تنظیمات جدیدی اعمال کنید.  همچنین اگر شما متوجه نشوید فعالیت Instagress متوقف شده است، فرصت رشد صفحه اینستاگرامتان را از دست داده‌اید.

فیلترهای Instagress

فیلترهای Instagress

کامنت Comment

گزینه برای یک کاربر چند کامنت نگذار “Don’t comment same users” به شت توصیه می شود.  کاربران به زودی متوجه خواهند شد اگر یک نظر یکسان  بر روی تصاویر خود نوشته شده شود. تنها موردی که شما می توانید برای یک کاربذ چند کامنت بگذارید این است که  شما در Instagress  نظرات (کامنت‌های) منحصر بفردی را تعیین کرده باشید. تنها محدودیت شما در این جا خلاقیت شما است.

نمونه کامنت‌های Instagress

نمونه کامنت‌های Instagress

انتخاب نظرات می بایست به صورت  منطقی عمومی باشد (شما دقیقا نمی دانید چه چیزی در عکسهایی که برایشان کامنت می گذارید وجود دارد.)  همان چیزی است که در این عکس که شما در حال بیان دیدگاه در) اما در عین حال نباید چندان عمومی باشد که  به طور واضح نظر خودکار به نظر برسد. استفاده از هشتگ و emoji می توانید نظرات شما را متفاوت جلوه دهد. د رشکل زیر نمونه‌ای از این کامنت‌ها ذکر شده است.

دنبال کردن Follow

“رسانه” یا “Media” را اننتخاب کنید اگر هشتگ خاصی که دیگران نوشته شده‌اند را هدف قرار داده‌اید. با انتخاب “دنبال کننده‌های کاربرها” (Followers of usernames) یا  “دنبال‌شونده‌های کاربرها” (Followings of usernames) شما کاربرهایی دنبال Follow می‌کنید که  به ترتیب این صفحه را دنبال کرده‌اند،  یا کابرانی که این حساب دنبال می‌کند.  این یکی ازقویترین روشهای جذب فالووراز طریق اینستاگرس است. اگر شما فالوورهای  یک حساب مشابه با شما را دنبال کنید، کاربران متوجه خواهند شد که شما آنها را دنبال کرداید، و به صفحه شما سر می زنند و شما را دنبال  (Follow Back) می‌کنند. هنگامی که شما از این ویژگی استفاده می‌کنید دنبال کنندگان شما  افزایش چشم گیری پیدا می‌کند،‌ به ویژه هنگام شروع.  با این حال شما دراین مورد توجه کنید که   بیش از حد  دنبال فالوورها نروید. در بخش بعدی بیشتر در این رابطه توضیح داده می‌شود.

فالوو و آنفالوو Instagress

فالوو و آنفالوو Instagress

 

آنفالو Unfollow

انتخاب “Instagress” به عنوان منبع آنفالوو Unfollow می‌تواند مفید باشد. در این حالت تنها کاربرانی Instagress قبلا دنبال کرده است Unfollow می‌شوند. و کاربرانی که  شما قبل از شروع استفاده  Instagress داشته نادیده گرفته می‌شود.

گر شما از این صقحه به عنوان صفحه شخصی نیز استفاده می‌کنید و چند نفر از دوستان را دنبال می‌کنید، انتخاب “Instagress” به عنوان منبع آنفالوو Unfollow می‌تواند مفید باشد. در این حالت تنها کاربرانی Instagress قبلا دنبال کرده است Unfollow می‌شوند. و کاربرانی که  شما قبل از شروع استفاده  Instagress داشته نایده گرفته می‌شود. انتخاب “کاربرانی که من را دنبال نمی‌کنند،‌ آنفالوو کن” “Unfollow who don’t follow me” بدان معنی است که کمتر احتمال دارد که شما کاربری را بلافاصله بعد از اینکه  شما را دنبال کرده است، آنفالو کنید، که یک راه حل خوب برای آزارده نکردن  فالورهای جدید است.

 

پرچسب‌ها برچسب ها

انتخاب برچسب ها برای متمرکز کردن فعالیت ربات نیاز به کمی تحقیق و بررسی دارد. به طور کلی، شما می خواهید برچسب ها را انتخاب کنید که محبوب هستند، اما نه آنقدر محبوب که توسط اسپمرها که محتوای نامناسب یا مخصوص بزرگسالان ارسال می‌کنند. انتخاب برچسب‌‌های مناسب به این معنی است که شما در حال تعامل با کاربران هستید که می خواهند حساب خود را رشد دهند و به طور فعال کاربران جدید را دنبال می‌کنند.  به حساب های خوب دیگران نگاه کنید، هشتگهای که آنها استفاده می‌کنند را جستجو کنیدِ،‌ اگر محتوای غیر اخلاقی در این هشتگ‌ها وجود نداشت می توانید آنرا به عنوان پرچسب یا تگ انتخاب کنید. اگر تنها یک یا دو کاربر که در حال هرزه نگاره فعالیت می‌کنند، از این برچسب‌ها استفاده می‌کنند،‌می توانید آنها در “لیست سیاه” قرار دهید که از دیگر ویژگی‌های این ربات است که در  ادامه درباره آن توضیح داده می شود. تعداد منتسب برای پست‌های یک تگ حدود ۲۰۰۰۰ است که هم به طور گسترده از  آنها استفاده می شود اما اینقدر زیاد نیست که هرزنامه نگاران آن را هدف قرار دهند.

برای مثال صفحه‌ای که مربوط به مجله ماشین یا سایت حبری خودرو است از برچسب‌هایی مانند زیر می‌تواند استفاده کند:

برچسب‌ها در Instagress

برچسب‌ها در Instagress

 

مکان Location

تنظیم مکان در Instagress یکی از ویژگی های جدید و قدرتمند آن است. این ویژگی اجازه می دهد تا شما به بازارهای هدف خود در یک مکان خاص دسترسی پیدا کنید، که برای برخی کسب و کارها مانند رستوران در تهران ارزش قابل توجهی داشته باشد. اگر شما می دانید که در کجا باید پیروان و یا مشتریان بالقوه خود را پیدا کنید، این ویژگی را امتحان کنند. به خاطر داشته باشید که همه کاربران برای همه تصاویر خود  مکان (Location) نمی‌گذارند،‌ بنابراین متناسب با منطقه شما ممکن است از با کمبود کاربران برای تعامل مواجه شود. با احتیاط از این ویژگی استفاده کنید.

مشخص کردن موقعیت جغرافیایی Instagress

مشخص کردن موقعیت جغرافیایی Instagress

نام کاربری  Usernames

این جایی است که شما  نام کاربری وارد می کنید که می خواهید فالورهایش را دنبال کنید یا روی آن فعالیت انجام دهید  است. کاربرانی را پیدا کنید که فالوورهای جمعیتی مشابه با هدف شما دارند. شما می توانید چند نام کاربری وارد کنید تا جامعه هدفتان بزرگتر شود.

 

لیست سیاه Blacklist

این قابلیت اجازه می دهد تا شما از تعامل با محتوای نامناسب یا ناخواسته جلوگیری کنید. شما می توانید ازاین تنظیمات برای هدف قرار دادن هشتگ محبوبی که دارای یک یا دو نفر با ارسال مطالب بد است،‌ استفاده کنید. و یا با یک تحقیق کمی بیشتر می توانید به سادگی رویکرد خود را اصلاح کنید و انجام فعالیت در یک راه امن تر با پتانسیل کمتری برای آسیب به برندتان دنبال کنید.

 

حرف آخر

Instagress یک ابزار قدرتمند و مفید است به طور خودکار فعالیت می‌کند وبسیاردر وقت شما صرفه جویی می‌کند. با این حال، یک رویکرد محتاطانه با استفاده از تنظیمات صحیح این اطمینان را به شما می دهد که از این خدمات به نحو احسن استفاده کنید بدون این که امکان نظردادن شما توسط اینستاگرام محدود بشود و یا  اینکه کاربران دیگر را آزار دهید. به عنوان یک قاعده کلی، سعی کنید با استفاده Instagress  فعالیت واقعی تقلید کنید که شما به صورت دستی خودتان انجام می‌دادید اگر از اینستاگرس استفاده نمی‌کردید.

خدمات اینستاگرس تا سه روز مفید رایگان است و بعد از آن ماهیانه ۱۰ دلار است. پی آسان با افتخار برای پرداخت هزینه اشتراک ماهانه به کمک شما می‌آید. برای سفارش می توانید در بخش پرداخت با کارت اعتباری سفارش بگذارید.

اگر هر یک از این استراتژی برای شما کاربردی بود  ما دوست داریم که در مورد آن در بخش نظرات زیر بشنویم.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_post_nav admin_label=”Post Navigation” in_same_term=”off” hide_prev=”off” hide_next=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]