۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

پی پل PayPal

پی پل PayPal یک شرکت آمریکایی است که سیستم پرداخت آنلاین به صورت جهانی عرضه می کند. پی‌پال برای اولین بار برای ارسال و دریافت ارز با ایمیل (بدون شماره حساب یا شماره کارت) تاسیس شد. به همین خاطر ارسال یا دریافت ارزهایی مانند دلار،‌یورو و … با داشتن ایمیل(اکانت) پی‌پال در کسر از ثانیه انجام می‌شود. این سیستم از انتقال پول آنلاین و درگاه پرداخت اینترنتی در بسیار از کشورها را پشتیبانی می کند. با پی آسان می‌توانید به آسانی یک کلیک و در کمترین زمان و با بهترین قیمت پرداخت های پی پال خود را انجام دهید.

دلارکانادا پی پال

 

پوند پی پال

 

یورو پی پال

 

دلار پی پال

 

پی پل PayPal

پی پال یا پی پل PayPal یک شرکت آمریکایی است که سیستم پرداخت آنلاین به صورت جهانی عرضه می کند. پی پال یک شرکت  خدمات بانکداری آنلاین است، یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین نام‌ها در کسب و کار بانکداری اینترنتی به حساب می‌آید. این سیستم از انتفال پول آنلاین و درگاه پرداخت اینترنتی برای بسیار از کشورها را پشتیبانی می کند.

درگاه اینترنتی پی‌پل در بیشتر فروشگاه‌های اینترنتی،‌ حراج های اینترنتی مانند ای بی ebay، سایت‌هایی مانند ETS (مرکز آزمون های خارجی) و … نصب شده است. برای پرداخت در سایت‌های کمتر شناخته شده، از آنجایی مشتریان نگران امنیت اطلاعات کردیت کارتهایشان هستند،‌ پرداخت با پی پال همیشه جایگزین امنی برای پرداخت با کارتهای اعتباری است. در واقع با درگاه پی‌پال بدون نیاز به واردکردن اطلاعات کردیت کارت‌ها و با امنیت کامل می‌توان خرید آنلاین انجام داد.

افتتاح پی پل PayPal

هزینه: 150 دلار کانادا در روزهای هفته به جز شنبه ها

           130 دلار کانادا در روزهای شنبه

کشور محل صدور: کانادا

مبلغ داخل حساب پیپل: ۲۰ دلار کانادا

 

پرداخت با پی پال

پایین ترین نرخ دلار

کارمزد: ۶ درصد

 اطلاعات بیشتر…

پرداخت یا خرید آنلاین با پی پل

زمانی که قصد خرید کالا و یا خدمات از وب سایتی را دارید و یا تمایل به Submit مقاله برای مجلات و ژورنال‌های خارجی و کنفرانس‌های بین المللی دارید، معمولا در صفحه پرداخت با درگاه پی پال شبیه به عکس  مجاور  مواجه می‌شوید. در این حالات لازم است جهت ثبت سفارش لینک (آدرس URL) صفحه مربوطه را همراه با دستورالعمل رسیدن به صفحه درگاه پی‌ پل را برای ما ارسال نمایید. در صورتی که برای خرید از این سایت حتما بایستی حساب کاربری (Account) در وب سایت مربوطه باز شود، یک حساب ایجاد کنید نام کاربری (Username) و گذرواژه (Password)  آن را برای ما ارسال کنید.

شارژ حساب یا ارسال حواله به حساب پی‌ پل

پی‌پال اولین شرکتی بود که ارسال پول از طریق ایمیل (بدون شماره حساب یا شماره کارت) را امکان پذیر کرد. بنابراین اگر قصد ارسال ارز Send Money به فرد/موسسه/شرکت خارجی را دارید،‌ حساب پی پال (PayPal Account) دریافت کننده که در واقع ایمیل اکانت پیپال آنها است را برای ما ارسال فرمایید. توجه فرمایید که این ایمیل می بایست اکانت پیپال دریافت کننده باشد که با عبارتی چون :“PayPal Account”، “PayPal ID” ، “Pay to” بیان می‌شود.

لازم به ذکر است که هنگام ارسال پول با پی پال به دو صورت می‌توان ارسال نمود:

  • برای خرید کالا یا خدمات (Pay for goods and services): در این حالت دریافت کننده تا ۵ درصد کارمزد می‌دهد. برای مثال اگر ۱۰۰ دلار از طریق ما ارسال شود و رسید ارسال ۱۰۰ دلار به شما ارسال شود، فرستنده ممکن است ۹۵ دلار دریافت کند.
  •  ارسال حواله به صورت هدیه (Gift) یا ارسال برای دوستان (Send for friend and family) : در این حالت مقدار هزینه ارسال بر عهده فرستنده است که به مقدار حواله شما اضافه می‌شود. برای مثال اگر قصد دارید ۱۰۰ دلار به دست گیرنده برسد شما می‌بایست ۱۰۵ دلار پرداخت نمایید.

پرداخت صورت حساب (Invoice) پی پل PayPal

برای خرید کالا یا خدمات بعضی از شرکتها یک صورتحساب پی‌پل یا PayPal Invoice را ارسال می‌کنند. هر صورتحساب پی پال دارای مبلغ، حساب پی پال دریافت کننده و همچنین کلید معمولاً نارنجی رنگ پرداخت (Pay) است، مبلغ نهایی پرداخت پس از در نظر گرفتن مالیات و سایر هزینه‌ها مشخص شده است و در سمت راست فاکتور، فرم پرداخت با پی پال قابل مشاهده است. در این حالت جهت پرداخت با صورت حساب پی پال PayPal، لازم است Invoice مربوطه یا URLی که پس از کلیک بر روی کلید لوگوی پی پال به آن هدایت می‌شوید را برای ما ارسال فرمایید.

نقد کردن درآمد پی پال – فروش دلار پی پال

  

اگر درآمد ارزی در پی پال دارید که می خواهید به ریال تبدیل کنید و یا دوستان یا آشنایتان قصد ارسال پول فوری از خارج از ایران به شما را دارند،‌ به راحتی می توانید به اکانت های پی پال پی آسان حواله ارسال کنید و پی‌آسان با مبلغی توافقی حوالتان را به نرخ خرید ارز روز نقد می کند

خدمات پی پل PayPal

ارسال و دریافت پی پال در کمترین زمان با بهترین نرخ

جالب است بدانید که پی‌پال برای اولین بار برای ارسال و دریافت ارز با ایمیل (بدون شماره حساب یا شماره کارت) تاسیس شد. به همین خاطر ارسال یا دریافت ارزهایی مانند دلار،‌یورو و … با داشتن ایمیل(اکانت) پی‌پال در کسر از ثاتیه انجام می‌شود. بنابراین شارژ حساب پی‌پال مشتریان پی‌آسان در کمترین زمان ممگن انجام می‌شود.

 

پرداخت های ارزی

خرید دامنه، هاست،‌سرویس های اینترتی

پرداخت فاکتور

خرید مواد اولیه و دستگاه های نمونه از آسیا، اروپا و آمریکا

خرید از سایت های خارجی

ای بیebay، ات سی etsy،‌ ایربی اند بی airbnb

ارسال ارز

ارسال پول به سرتاسر دنیا با بهترین نرخ

پرداختهای دولوپرها و گیمرها

خرید انوانتو و پرداخت های درون برنامه ای بازیهای آنلاین

کمترین زمان پرداخت

پی آسان تضمین می کند که سفارش شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

تضمین بهترین کارمزد

پی آسان تضمین می کند که پرداخت یا شارژ حساب پی پال را با کمترین کارمزد انجام می دهد.

آماده ارسال پول هستید؟

یک حساب رایگان بازکنید یا با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

می توانیم حساب پی پل شخصی باز کنیم؟

برای افتتاح حساب پی پل کاربران  بایستی حساب بانکی  یا حداقل یک کارت اعتباری ویزا و یا مستر کارت داشته باشند.   سوالی که به وجود می آید آیا با داشتن یک کارت هدیه می توان حساب پیپال باز کرد؟ پاسخ کوتاه به این سوال بلی است اما هر کسی که با حساب پی پل کار کرده باشد به خوبی می داند که بعد از انجام  تعداد مشخصی تراکنش، پی پال حساب اشخاص را به صورت موقت مسدود می کند و از آن ها درخواست اطلاعات شناسایی می نماید.

 

چه خطراتی در استفاده از حساب پی پال در ایران وجود دارد؟

پیپال باز کردن حساب پی پال را تا حد امکان آسان کرده است. در واقع می توان تنها با داشتن یه کارت ویزاکارت یا مسترکارت یه حساب پی پال باز کرد. اما در ادامه وقتی که تعداد تراکنشش ها بیشتر می شود یا تراکنش مشکوکی با حساب پی پال انجام شود، حساب پی پال به صورا تعلیق در میاد. برای رفغ تعلیق باید ختما مدارک شناسایی معتبر مانند صورت حساب بانکی از کشوری که حساب پی پال دران باز شده ارايه شود. درصورتی که مدارک آپلود شده از طرف  پیپال تایید نشود، حساب پی پال به همراه موجودی آن برای همیشه مسدود می شود. 

 

محدودبت استغاده از پی پال بیشتر است یا کارت های اعتباری؟

پیپال باز کردن حساب پی پال را تا حد امکان آسان کرده است. در واقع می توان تنها با داشتن یه کارت ویزاکارت یا مسترکارت یه حساب پی پال باز کرد. اما در ادامه وقتی که تعداد تراکنشش ها بیشتر می شود یا تراکنش مشکوکی با حساب پی پال انجام شود، حساب پی پال به صورا تعلیق در میاد. برای رفغ تعلیق باید ختما مدارک شناسایی معتبر مانند صورت حساب بانکی از کشوری که حساب پی پال دران باز شده ارايه شود. درصورتی که مدارک آپلود شده از طرف  پیپال تایید نشود، حساب پی پال به همراه موجودی آن برای همیشه مسدود می شود.