Select Page

اسکریل

برای واریز وجه به حسا ب شما باید در ابتدا اکانت که می خواهید از آن استفاده نمایید را وریفای کنید .به محض اینکه اکانت شناسایی شد شما می توانید از آن به عنوان کیف پول دیجیتال خود استفاده کنیدگیرید.

ماشین حساب

چگونه می توانم از اسکریل استفاده نمایم ؟

برای واریز وجه به حسا ب شما باید در ابتدا اکانت که می خواهید از آن استفاده نمایید را وریفای کنید .به محض اینکه اکانت شناسایی شد شما می توانید از آن به عنوان کیف پول دیجیتال خود استفاده کنید و برای پرداخت در سایت های مختلف از آن بهره ببرید بهر ترتیب اگر گمان می کنید که نیاز به سپرده ای وسیع تر و بزرگتر دارید با تیم اسکریل تماس حاصل کنید تا در مورد افزایش سقف اعتبار شما را راهنمایی کنند .

چگونه با استفاده از اسکریل پول دریافت کنیم ؟

برای دریافت پول به عنوان کاربرشخصی با Skrill، همه شما نیاز به یک آدرس ایمیل معتبردارید .

اگر شما در حال حاضر اکانت اسکریل ندارید برای خود اکانتی ایجاد نمایید و ضرورتی ندارد که همه اطلاعات را ارسال کنید و اطمینان خاطر داشته باشید که همه اطلاعات شما امن خواهد ماند .

به محض افتتاح کاربری شما می توانید از طریق اسکریل پول دریافت کنیداگر دوست دارید از Skrillبری بیزینس استفاده کنید به صفحه بیزینس اسکریل مراجعه فرمایید

اسکریل چیست؟ چگونه کار می کند؟

Skrill به یک کیف پول دیجیتال است که اجازه می دهد تا شما با خیال راحت و ایمن آنلاین پرداخت کنید .اگر در حال حاضر شما مشغول ایجاد اکانت و ،ارسال و یا دریافت پول اینترنتی هستید برای Skrillخود نیز اکانتی بسازید شما فقط به آدرس ایمیل و پسورد احتیاج دارید .بدون اینکه همه جزئیات را ارسال نمایید .

اسکریل مزایای زیر را داراست :
.مدیریت عاقلانه پول
.ارسال پول به دوستان و خویشاوندان.
.دریافت صورت حساب پرداخت.
.دسترسی سریع به دارایی خود را به پول نقد از طریق کارت Skrill
.نقل و انتقال بین المللی با نرخ محلی
.کسب جوایزو امکان استفاده از تخفیف با خرده فروشان متعدد.

آیا می توانم از حساب بانکی و یا کارت اعتباری دیگری نیز استفاده کنم ؟

نه امکان ندارد .شماره هایی که در اسکریل ثبت کرده این باید به نام خودتان باشد . هر زمان شرایط را چک کنید تا وضعیت را درست رعایت کرده باشید .

اگر پول ارسال کنیم چه جزئیاتی را دریافت کننده خواهد دید ؟

Skrill راه امن ارسال پول است و تنها جزئیات دریافت کننده را خواهید دید که شامل آدرس ایمیل اصلی، ثبت نام و نام خانوادگی است .و دیگر هیچ اطلاعاتی شخصی نشان داده نخواهد شد .

آیا می توانم بیش از یک اکانت داشته باشم ؟

اگر شما یک مشتری VIP هستید امکان دارد وگرنه فقط یک اکانت برای تنها یک حساب شخصی هر مشتری مجاز است. حساب های چندگانه ممکن است بیانگر فعالیتهای غیر قانونی باشد و در این صورت بدون هشدار قبلی اکانت غیر فعال می گردد .اگر شما مشتری VIP هستید به شما اجازه داده خواهد شد که بیش یک اکانت داشته باشید .

چگونه می توانم با استفاده از Skrillپول دریافت کنم ؟

شما می توانید از Skrill برای دریافت پول از دوستان، بستگان و یا همکاران، پرداخت های ماهانه کارفرمایان و یا برای هر قرارداد یا کار آزاد استفاده کنید.

آیا می توانم از Skrillبه عنوان کارت اعتباری و یا هدیه استفاده کنم ؟

نه متاسفانه نمی توانید از Skrillبرای این موارد استفاده نمایید چرا که برای استفاده از اسکریل شما نیاز دارید که هویتتان مشخص باشد و   کارت هدیه و اعتباری هویت شما را مشخص نمی کند .