پی‌پال Apple Pay Cash را با باز طراحی اپلیکیشن خود برای iOS با تمرکز بر پرداخت‌های فرد به فرد هدف قرار داده است.

این هفته پی‌پال اعلام کرد که اپلیکیشن خود را برای سیستم عامل iOS باز طراحی کرده است. تمرکز این باز طراحی آسان شدن درخواست و ارسال پول برای کاربران است. این به روز رسانی بعد از آن صورت گرفت که پی‌پال رقابت جدیدی را از سوی Apple Pay Cash احساس کرد.

در یک پست در سایت خود پی‌پال توضیح داد که بازطراحی اپلیکیشن خود را با تمرکز بر تجربه مشتریان و ساده سازی استفاده از آن انجام داده است. هدف اصلی آن است که به کاربران اجازه داده شود پول درخواست و ارسال کنند، پی‌پال می‌گوید این کار با قرار دادن گزینه “دریافت و ارسال” در مرکز و معرض دید اتفاق افتاده است.

این چیزی است که پی‌پال در مورد به روز رسانی گفته است:

امروز ما استفاده از اپلیکیشن توسعه یافته پی‌پال برای گوشی همراه را شروع می‌کنیم که بر تجربه مشتری متمرکز است. ما استفاده از اپ را ساده‌تر کرده و درخواست و ارسال پول را برای مشتریانمان آسانتر کرده‌ایم. این اپلیکیشن توسعه یافته دارای مشخصاتی است که مشتریان از آنها برای ساده کردن زندگی خود بیشترین استفاده را می‌کنند:

  • ما طراحی اپلیکیشن را ساده کرده‌ایم تا امکان دیدن موجودی، دریافت پیام و انتقال وجه از هر جایی که هستند ساده‌تر شود.
  • ما محل قرار گرفتن گزینه ارسال و دریافت پول را تغییر داده‌ایم، تا همیشه در دسترس مشتریان و در صفحه اصلی باشد.
  • همچنین در هنگام ارسال و درخواست وجه، امکان اضافه کردن عکس و شخصی‌سازی فهرست تماس‌ها را ساده کرده‌ایم تا آنها بتوانند با اطمینان بیشتری به فردی که می‌خواهند وجه را انتقال دهند.

در ابتدای این ماه، گزارش‌های مصرف‌کنندگان نشان داد که Apple Pay Cash بهترین بستر برای ارسال وجه فرد به فرد است و از ارائه دهنده خدماتی مثل Zelle،Venmo و Square Cash پیش افتاده است.

اپلیکیشن بازطراحی شده پی‌پال اکنون شروع به فعالیت کرده اما شاید چند روزی زمان ببرد تا به گوشی شما برسد. می‌توانید آن را بصورت رایگان از اپل استور دانلود کنید.

ارائه خدمات پی پال در ایران توسط پی آسان: افتتاح و شارژ حساب PayPal 

 

مطالب پیشنهادی: