پی‌پال امروز اعلام کرد که فروشگاه الکترونیک نینتندو پی‌پال را به شیوه‌های پرداخت خود افزوده است. کاربران فروشگاه الکترونیک نینتندو در کانادا و تعدادی از کشورهای منتخب در سراسر جهان می‌توانند با پی‌پال نیز علاوه بر دیگر روش‌های پرداخت موجود در وب یا کنسول بازی خود استفاده کنند.

این خدمات شامل موارد زیر می‌شود:

  • برای نینتندو سوئیچ: حمایت مالی از حساب‌های فروشگاه الکترونیک نینتندو و خرید بازی‌ها و دیگر محتواها.
  • برای وب سایت رسمی نینتندو در کشورهای منتخب در سراسر جهان: اضافه کردن موجودی به حساب‌هایی که با آنها از طریق دانلود از نینتندو سوئیچ نرم‌افزار خریداری می‌شود.

در این بیانیه نینتندو اعلام کرده: ما تصمیم گرفتیم تا خدمات موفق پرداخت جهانی پی‌پال را به عنوان روش پرداخت در فروشگاه الکترونیک نینتندو بپذیریم تا برای کاربران خود راحتی ایجاد کرده و آنها را قادر به انجام پرداخت‌های امن کنیم. با اضافه کردن پی‌پال که دارای بیش از ٢٠٠ میلیون حساب در سراسر جهان است می‌توانیم بهتر به مشتریان خود در جهت کسب تجربه بهتر بازی خدمات دهیم.

در زیر لیست کشورهایی که خدمات پرداخت پی‌ پال در آنها ارائه می‌شود آمده است: ژاپن، امریکا، کانادا، اتریش، بلژیک، بلغارستان، سوئیس، قبرس، جمهوری چک، آلمان، دانمارک، استونی، اسپانیا، فنلاند، فرانسه، انگلستان، یونان، کرواسی، مجارستان، ایرلند، ایتالیا، لیتوانی، لوگزامبورگ، لاتویا، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، رومانی، روسیه، سوئد، اسلوونی و اسلواکی.

در مورد پی‌پال

بر اساس باور این مسئله که دسترسی به خدمات مالی برای همه فرصت ایجاد خواهد کرد، پی‌پال به دموکراتیزه کردن خدمات مالی و قدرتمند سازی افراد و کسب و کارها برای پیوستن به اقتصاد جهانی و شکوفایی آنها متعهد است. بستر آزاد پرداخت دیجیتال ما به دارندگان ٢١٠ میلیون حساب فعال این امکان را می‌دهد تا از طریق راه‌های جدید و قدرتمند ارتباط برقرار کرده و پرداخت انجام دهند، هم به صورت آنلاین و از هم طریق گوشی همراه و یا اپلیکیشن و یا به صورت شخصی.

از طریق ترکیبی از نوآوری‌های جدید تکنولوژی و همکاری‌های استراتژیک پی‌ پال راه‌های بهتری را برای مدیریت و انتقال پول ایجاد کرده است. بستر پی‌پال که در بیش از ٢٠٠ بازار جهان در دسترس است مصرف‌کنندگان و فروشندگان را قادر می‌سازد به ارزهای مختلف پول دریافت کرده و حساب باز کنند.

 

پی پل PayPal یک شرکت آمریکایی است که سیستم پرداخت آنلاین به صورت جهانی عرضه می کند. برای سفارش پی پل کارت اینجا کلیک کنید.

 

شاید به خواندن مطالب زیر علاقه مند باشید: