سه سال پیش، ما به سمت انجام یک مأموریت رفتیم، که PayPal را از یک محصول صرف به یک سیستم کامپیوتری و دیجیتال تبدیل کنیم. نقطه آغاز نتیجه گرفتن ما از کارهایمان، یک دکمه در یک ویسایت بود اما با دیجیتال شدن پرسرعت پول و جهش جهانی تکنولوژی موبایل، ما فهمیدیم که PayPal می‌تواند چیز خیلی بیشتری باشد. ما دریافتیم که پول به نقطه‌ای رسیده است که از رشد در مسیر عادی و سنتی خود ایستاده؛ و اگر ما بتوانیم سرویس‌های اقتصادی را دموکرات تر و مردمی‌تر کنیم، می‌توانیم به میلیاردها انسان کمک کنیم که به اقتصاد دیجیتال بپیوندند و در آن رشد کنند.

ما شروع به خلق یک سیستم دو طرفه آزاد تجاری کردیم که می‌توانست به تجار کمک کند تا دامنه فرصت‌های خود را گسترش دهند و از طرفی می‌توانست مشتریان را برای ایجاد یک سرویس اقتصادی دیجیتال پرفایده توانمند سازد. تلاش کردیم تا شراکت استراتژیک با شرکت‌های موجود در زمینه کاری خود ایجاد کنیم که شامل شرکت‌هایی هم که در گذشته به عنوان رقیب PayPal به نظر می‌آمدند، می‌شد. این شراکت‌ها را ایجاد کردیم تا نزد مشتریان، پیشنهادی با ارزش‌تر و قابل‌توجه تر داشته باشیم.

 

آن اهداف بلندپروازانه این ظرفیت را داشتند که در دنیای پرسرعت و متغیر ما، یک تفاوت واقعی ایجاد کنند؛ و وقتی ما در ابتدای این مسیر و این گذار هستیم، نگاه به مسیر پیموده شده و سنجش آن، می‌تواند بسیار یاری کننده باشد. چندی پیش، گزارشی از نتایج اقتصادی خود در سه ماهه‌ی دوم سال 2017 تهیه کردیم. با اینکه اعداد هرگز نمی‌توانند درک کاملی از مسیر پیموده شده شرکت را به ما بدهند، می‌توانند معیاری برای سنجش تصورات و تفکرات ما از این جریان باشند.
گزارش اعتبارات و فعالیت‌ها و درآمدهای ما
 •  در سه ماهه دوم، 6.5 میلیون حساب کاربری فعال را به سیستم خود (PayPal) جذب کرده‌ایم، بزرگ‌ترین عایدی در یک دوره‌ی سه ماهه در تاریخ به عنوان یک شرکت مستقل و عمومی. و این یعنی، در حال حاضر بیش از 210 میلیون حساب کاربری فعال (مشتری و تاجر) از سراسر دنیا در سیستم ما فعالیت می‌کنند.
 •  برای اولین بار در یک دوره سه ماهه سود و عایدی اعتباری ما به 3.136 میلیارد دلار رسیده است.
 •  برای اولین بار در یک دوره سه ماهه مقدار کلی پرداخت‌های سیستم ما به 106 میلیارد دلار رسیده است.

 

گزارش سیستم با نگاهی  موبایل محور:
 • میزان و ابعاد پرداخت‌های از طریق موبایل ما – یکی از فرصت‌های کلیدی برای تجار در سراسر دنیا – غریب به 36 میلیارد دلار یا به عبارتی 34 درصد از کل پرداخت‌های ارزی در سه ماه از سال است. و این 50 درصد بیشتر از میزان پرداخت‌های موبایلی ما در همین موقع از سال پیش است.
 • در حال حاضر OneTouch، اولین تجربه موبایل محور ما در زمینه پرداخت، بیش از شصت میلیون کاربر مصرف‌کننده فعال دارد و انتخاب بیش از 5.5 میلیون کاربر تجاری است.

 

 

تجربه‌های بنیادین خود را بهبود بخشیدیم و سرویس‌های اقتصادی-دیجیتالی جدیدی را اضافه کردیم
 • میزان پذیرش صورت گرفته روی سیستم ما، نسبت به سال گذشته ده درصد افزایش داشته است. به طوری که پرداخت معاملاتی ما از 29.4 کاربر فعال در ثانیه از سال گذشته همین موقع به 32.3 کاربر فعال در ثانیه در سال جاری رسیده است.
 •  کاربران یکی از سیستم‌های ما به نام Venmo نزدیک به 8 میلیارد دلار در سه ماهه دوم سال تبادلات داشته‌اند که این به معنای رشد 103 درصدی نسبت به همین موقع از سال پیش است.
 •  در 18 جولای، اعلام کردیم که به طور رسمی دریافت اطلاعات از شبکه‌های TIO خود را تمام کرده‌ایم، که این اتفاق قابلیت پرداخت قبوض را به سیستم ما اضافه می‌کند و میلیون‌ها نفر را که قادر به استفاده از سیستم‌های سنتی پرداخت قبض نبودند، از خدمات مالی و اقتصادی دیجیتال بهره مند می‌سازد.

 

 

به شراکت و همراهی با شرکت های حوزه فعالیتی خود ادامه دادیم تا ارزش و اعتبار پیشنهادات خود به مشتریان را افزایش دهیم
 •  در اسپانیا و تنها در عرض چند ماه ، به توافق های  بسیار بزرگی با بازیگران کلیدی دنیای تنکنولوژی و اقتصاد رسیدیم . شرکت هایی نظیر Visa, JP Morgan Chase, Citi, Bank of America, Google, Apple, Facebook, and Samsung
 •  همچنین دامنه فعالیت های خود را در چین بسیار گسترش دادیم، که شامل گسترش روابط با Alibaba و امضای قراردادهای جدید با Baidu است .

 

 

با وجود این نتایج بسیار خوب ، احساس میکنیم که این تنها آغازی برای تصاحب موقعیت ها و استفاده از فرصت های پیش روی ماست . ما در هر قسمت از تجارت خود در حال رشد و توسعه و کشف فواید ناشی از تاثیرات شبکه های قوی هستیم از جمله حرکت رو به جلوی ما برای سرعت بخشیدن به امور . دنیا در حال حرکت به سمت قلمرو توانایی های ما است ، توانایی هایی مثل پرداخت های دیجیتال و معاملات پر سرعت .

به سختی برای رسیدن به اهدافی که برای PayPal در نظر گرفتیم تلاش میکنیم . میدانیم که برای رسیدن به اهداق خود کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن داریم؛ خوشبختانه در حال حاضر در یک موقعیت عالی قرار داریم که ما را قادر میسازد به مشتریان خود سود و ارزش برسانیم و به سمت تفکر خود مبنی برای دموکرات کردن اقتصاد و تبادلات مالی حرکت کنیم .اینفوگرافی گزارش سه ماهه دوم PayPal به پیوست این مطلب ارائه شده است .

 • در صورتی که به دنبال افتتاح حساب PayPal از داخل ایران هستید ، میتوانید از طریق این لینک اقدام کنید .
 • همچنین برای آموزش چگئنه شارژ کردن اکانت PayPal از طریق Skype هسنید میتوانید از این لینک آموزش آن را بخوانید .
اینفوگرافی گزارش سه ماهه دوم PayPal :

PayPal

 

گزارش سه ماهه دوم PayPal

گزارش سه ماهه دوم PayPal

گزارش سه ماهه دوم PayPal