۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page
پی پال

پی پال

پی پال چیست؟

اگر شما هم کمی در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت کرده باشید بدون شک نام PayPal را شنیده اید .پی پل در حقیقت یک حساب بانکی اینترنتی است که امکان پرداخت و دریافت پول در وب را براحتی فراهم آورده است. پـی پـال یکـی از محبـوب تـرین و امـن تـرین روش هـای پرداخـت در اینترنـت محسوب می شود لذا داشتن این حسـاب یکـی از ملزومـات فعالیـت در نـت بـه شـمار مـی رود.

این کمپانی در کشور آمریکا قرار دارد و بیش از یکصد میلیون کاربر در سطح جهان از این حساب برای خرید ، فروش و کلیه پرداخت های خود استفاده می کنند و بعلت امنیت و هماهنگی با کلیه کارت های اعتباری و حساب های بانکی محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران اینترنت دارد. گر دانشجو بوده باشید و برای پرداخت هزینه‌های آزمون‌هایی همچون تافل و آیلتس به مشکل برخورده باشید یا اگر برای سفر های خارجی اهل رزرو هتل و خدمات پیش از سفر باشید یا چنانچه قصد مهاجرت داشته باشید و درگیر پرداخت هزینه‌های ارزی باشید، حتما لوگوی پی‌پال را بسیار مشاهده کرده‌اید. در واقع در زمان پرداخت‌های اینترنتی و آنلاین، معمولا وب‌سایت های خارجی چند نوع روش مختلف را پیش روی شما می‌گذارند که بی‌شک پرداخت از طریق پی پال ساده‌ترین، ارزان‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن برای پرداخت است. همچنین در ادامه مطلب متوجه می‌شوید که داشتن یک اکانت paypal همچون شهروندان دیگر کشورها، در ایران نیز میسر شده است و برای پرداخت‌های ارزی دیگر نیازی به تحمل دردسرهای فراوان ندارید.

 

paypal2

paypal2

از جمله خدماتی که می توان با استفاده از این حساب بانکی معتبر دریافت کرد عبارتند از :
– دریافت ، پرداخت و انتقال وجه به حساب دیگران
– خرید و فروش کالا در سایت معتبر Ebay
– خرید از 90درصد سایتهای اینترنتی مانند سایت های فروش دامنه و فضای میزبانی وب ، فروشندگان نرم افزار و پرداخت حق عضویت در سایت هایی مانند رپیدشیر و …
– انتقال از حساب paypal به حساب بانکی و یا کارت اعتباری خود
– فروش و ارائه خدمات خود در اینترنت و دریافت وجه آن از طریق این حساب

انواع مختلف حساب ها متناسب با نیازهای شما
اشخاص به دلایل مختلف از حساب پی پال استفاده می کنند. عده ای معمولا برای خرید آنلایـن، عـده ای برای خرید و فروش و تعدادی هم برای تجارت تمام وقت آنلاین از حساب پی پال استفاده می کنند. . حساب Personal، حساب Premier، حساب Business و حساب Student که به شـما ایـن امکـان را مـی دهد تا با نوجوان خود یک حساب مشترک داشته باشید
آیا داشتن حساب پی پال، برای کسانی که در ایران زندگی می کنند، کارآمد است؟
داشتن حساب پی پال برای افراد ساکن در ایران فقط در صورتی مفید است که استفاده تجاری و زیاد از حساب پی پال داشته باشید. همچنین در صورتیکه از اینترنت کسب درآمد می کنید و قصد دارید مبالغ بدون واسطه به حساب پی پال خودتان منتقل شود. اما
اگر میزان استفاده شما از این حساب محدود به خریدهای هر از گاهی می شود
اگر ممکن است تعداد دفعات محدودی در سال نیاز به ارسال پول از طریق پی پال داشته باشید
اگر قصد ثبت نام در آزمون های خارج از کشور دارید
اگر از اینترنت کسب درآمد می کنید اما این درآمدها زیاد و چشمگیر نیستند
بهتر است این کار را از طریق ما و یا مکان های دیگری که از اعتبار آنها مطمئن هستید، انجام دهید.

paypal

paypal

 

مزایای عملکرد حساب پی پال در ایران

از آنجایی که paypal در ایران به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد، نه تنها افراد بسیاری با آن اشنا هستند بلکه از دیدگاه آن ها پی پال بسیار قابل اعتماد می باشد.کار با حساب پی پال بسیار ساده و آسان است، چرا که تنها با استفاده از یک ایمیل آدرس می توان از آن استفاده کرد.
با استفاده از حساب پی پال اطلاعات مربوط به کارت اعتباری از دید سایرین پنهان باقی می ماند.

نکات مهم در مورد paypal

برای استفاده از حساب پی پال لازم است شما اطلاعاتی در مورد قوانین این سایت داشته باشید تا دچار مشکل نشوید تا احتمالا متحمل ضرر مالی نگردید ! همانطور که می دانید کشور ایران بعلت تحریمات اقتصادی حق استفاده از این حساب را ندارد و کاربران ایرانی متاسفانه مجبور هستند با هویت جعلی اقدام به افتتاح و استفاده از این حساب نمایند و چون این سایت اخیرا نسبت به این قضیه سختگیری بیشتری بخرج میدهد باید در استفاده از این حساب محطاط تر عمل کنید بدین منظور به نکات زیر توجه نمائید :
برای افتتاح و کار با این حساب حتما از IP ثابت اختصاصی غیر ایرانی استفاده کنید .توصیه میشود فقط در صورت ضرورت به حساب خود مراجعه کنید زیرا تمامی گزارشات توسط ایمیل بطور اتوماتیک برایتان ارسال میشودر و نیازی به مراجعه مکرر به حساب paypal خود ندارید.