۸۸۷۰۰۲۱۵ info@payasan.com
Select Page

سایت SEOClerks برای بازاریابان دیجیتال این‌ فرصت را فراهم کرده است تا بتوانند به صورت دورکاری فعالیت‌های متنوعی را برعهده بگیرند. با پی آسان همراه باشید.

مقالات مرتبط:

سایت SEOClerks چیست؟

آشنایی با 10 نوع بازاریابی دیجیتال برای طراحی استراتژی بازاریابی – قسمت اول

چند روز پیش متوجه شدم بسیاری از بازاریابان آنلاین چیزی در مورد SEOclerks نشنیده‌اند. چنین چیزی را انتظار نداشتم، زیرا من از این سایت بسیار استفاده می‌کنم تا برای وبسایت‌هایم برون‌سپاری انجام دهم و فکر می‌کردم بیشتر بازاریابان هم از آن استفاده می‌کنند.
بسیاری از افراد از Fiverr استفاده می‌کنند که منطقی است زیرا سایت بسیار خوبی است. به نظر من هم Fiverr هم SEOClerks باید در اولویت شما باشند اگر میخواهید برای چند دلار یک پیمانکار بیابید.
اگر تاکنون متوجه شده باشید، SEOClerks یک بازار برای بازاریابان دیجیتال است. پیمانکاران خدمات و محصولات خود را در یک فهرست ارائه می‌دهند و شما می‌توانید با استفاده از کارت اعتباری یا حساب PayPal خود هر یک از آن‌ها را سفارش دهید.

برخلاف Fiverr حداقل پرداخت پنج دلار وجود ندارد و می‌توانید حتی بعضی از خدمات را برای یک دلار هم خریداری کنید.
این سایت به عنوان یک بازار SEO شروع به کار کرد اما امروزه میتوانید خدمات بسیار دیگری را که متناسب با یک تجارت آنلاین باشد مانند نوشتن مطلب، خدمات شبکه‌های اجتماعی و کتاب‌های الکترونیک و دیگر مطالب را بیابید.
اگر فکر می‌کنید که یک بازار کوچک است با میزان تنوع خدمات و تعداد فروشندگان متعجب خواهید شد.
من از سایت به عنوان یک خریدار استفاده می‌کنم و در زیر چند نکته را به شما آموزش می‌دهم.

چگونه از SEOClreks به عنوان خریدار استفاده کنیم؟

به دو روش می‌توانید از SEOClreks استفاده کنید:

  1. هنگامی که می‌خواهید یک کار برای کسب و کارتان انجام دهید می‌توانید خدمات در دسترس را در قسمت مرتبط جستجو کنید. برای مثال، اگر یک پست جدید برای بلاگ خود می‌خواهید بر روی بخش محتوا و نوشتار کلیک می‌کنید و می‌توانید پیشنهادات مختلفی را مشاهده کنید.
    انواع مختلفی از فروشندگان و خدمات در بخش‌های متفاوت وجود دارد پس می‌توانید به آسانی یک پیمانکار خوب پیدا کنید.
  2. اگر می‌خواهید یک مورد غیر معمول تهیه کنید یا بسته‌های موجود را نمی‌خواهید می‌توانید یک کار شخصی سازی شده ایجاد کنید. می‌توانید این انتخاب را در قسمت خریداران بیابید.
    SEOClerks یک وبسایت قانونی است اما این به معنای آن نیست که می‌توانید به همه فروشندگان اطمینان کنید. بسیاری از آن‌ها خدماتی با کیفیت پایین ارائه می‌دهند. پس پیش از انجام کار درخواست نمونه کنید.

فرصت‌های تجاری در SEOClerks کدام است؟

به نظر من سه فرصت تجاری وجود دارد که ارزش زمان را دارد:

Freelancer:

می‌توانید با فروش خدمات خود شروع کنید اگر زمان این را دارید که با انجام چند کار کوچک چند دلاری درآمد داشته باشید. می‌توانید خدمات را در بخش فروشندگان ایجاد کنید.
شروع چندان آسان نخواهد بود زیرا رقابت سختی وجود دارد. به همین دلیل بهتر است بر یک کار خاص تمرکز کنید و ایده خوبی خواهد بود. چند کار آسان انجام دهید تا نظرات مثبتی دریافت کنید. امتیازهای مثبت به شما کمک می‌کند تا فروش بیشتری داشته باشید.
داشتن یک درآمد تمام وقت زمان‌بر خواهد بود اما به این ترتیب می‌توانید به راحتی چند دلار اضافه درآمد کسب کنید.

تبدیل به یک فروشنده شوید:

شما می‌توانید خدمات بسیار ارزانی را در SEOClerks بیابید. این واقعیت بسیاری از بازاریابان آنلاین را ترغیب کرده است تا این خدمات را دوباره در دیگر بازارها مانند Fiverr و Craiglist با قیمت بالاتر به فروش بگذارند. تفاوت آن سود آن‌ها است.
همچنین شما می‌توانید با ایجاد یک وبسایت تمامی این خدمات را به فروش بگذارید فقط کافی است یک دکمه Paypal اضافه کنید. در این مورد نیازمند تبلیغات خریداری شده هستید تا بتوانید بازدیدکننده دریافت کنید پس باید بدانید که دقیقا چه کار می‌کنید.

برنامه‌های جانبی:

ترویج یک سایت قانونی مانند SEOClreks بسیار آسان است. تنها باید یک سایت مرتبط بسازید و هنگامی که بازدیدکننده داشته باشید فروش خواهید داشت.
یک برنامه همراه بسیار خوب دارد، می‌توانید برای هر فروش تا پایان عمر ۱۰ درصد کمیسیون دریافت کنید.

آیا SEOClerks ارزشش را دارد؟

به نظر من اگر یک خریدار در SEOClerks هستید در وقت و پول خود صرفه جویی خواهید کرد. می‌توانید پیمانکاران ارزان برای کسب و کارتان بیابید که گزینه‌های متفاوتی را هم دارد.
هنگامی که به کمک نیازمندم، معمولا خدمات موجود را چک می‌کنم و در بسیاری از مواقع یک کار شخصی سازی شده را ایجاد کردم.
به عنوان یک فرصت تجاری، اگر یک تازه کار هستید بسیار ارزش دارد. تمامی این سه روش می‌تواند سودآور باشد و می‌توانید در آینده آن‌ها را گسترش دهید و درآمدتان را افزایش دهید.

منبع: makemoneybay