خانه » ارسال پول با اسکریل

اسکریل، مانی بوکرز Skrill

اسکریل چیست ؟ اسکریل Skrill یک شرکت پرداخت انگلیسی است که در سال 2001 راه اندازی شده است. عملکرد اسکریل شبیه عملکرد پیپال میباشد. این سرویس بیش از 25 میلیون حساب فعال دارد و در 200 کشور دنیا فعالیت میکند. در سپتامبر ۲۰۱۱، شرکت مانی بوکرز اعلام کرد که از این به بعد خدمات خود را با نام تجاری جدید اسکریل Skrill ارائه خواهد کرد. این تغییر برندتجاری در سال ۲۰۱۳ کامل شد.

ثبت درخواست
آموزش نحوه درخواست

درآمد ارزی

اگر درآمد ارزی در خارج از کشور دارید و یا دلار در خارج از کشور دارید که می خواهید آنرا به داخل انتقال دهید،‌ پی آسان با افتخار این خدمت را برای شما انجام می دهد.

نقد کردن درآمد ارزی

اگر در آمد ارزی در خارج از کشور دارید و یا دلار در خارج از کشور دارید که می خواهید آنرا به داخل انتقال دهید،‌ پی آسان با افتخار این خدمت را برای شما انجام می دهد. ارز شما می تواند به صورت دلار پی پل، وب مانی، اسکریل و … و نیز از طریق ارسال چک، ایمیل ترنسفر، حواله های وایر ترنسفر (حواله بانکی)، حواله وسترن یونیون برای ما ارسال شود.

روش های نقد کردن درآمد ارزی

مراحل درخواست

میتوانید در سریعترین زمان ممکن درخواست خود را در پورتال پی آسان ثبت نمایید.

آخرین خدمات پی آسان

آخرین خدمات پی آسان
شماره تماس ایران : ۸۸۷۰۰۲۱۵−۰۲۱
شماره تماس کانادا : ۱۶۴۷۹۳۷۸۸۱۰+

اگر نیاز به مشاوره دارید با شماره تماس های دفتر ایران و کانادا تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره
درخواست مشاوره